Guardians of the world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Annabelle and Katalina
Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| EmptyНед Дек 25, 2016 7:48 am by annabelle

» Търся си другарче за ГИФ РП
Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| EmptyСъб Дек 24, 2016 9:22 pm by annabelle

» Търся си...
Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| EmptyСъб Дек 24, 2016 9:06 pm by Katalina ♥

» Търся си другарче за РП
Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| EmptyСъб Дек 24, 2016 9:00 pm by Katalina ♥

» Time means nothing to me - I have all the time in the univers
Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| EmptyСъб Дек 24, 2016 8:43 pm by Lia Balefire

» If you do good, people will accuse you of selfish ulterior motives. Do good anyway.
Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| EmptyСъб Дек 24, 2016 8:29 pm by Lia Balefire

» Съобщения
Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| EmptyСъб Дек 24, 2016 8:10 pm by Lia Balefire

» Запазване на лик
Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| EmptyСъб Дек 24, 2016 7:55 pm by Lia Balefire

» Josh Blake / 20 / Student / Paul Wesley / TAKEN
Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| EmptyНед Авг 28, 2016 6:53 am by Lia Balefire

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 33, на Съб Окт 02, 2021 1:05 pm

Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder|

2 posters

Go down

Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| Empty Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder|

Писане by Caden Colder Вто Авг 09, 2016 11:26 pm


Кейдън Колдър - 26 - police  - Christopher Wood

Светът се разтърсваше от гърмежи и се разпадаше на парчета. За пореден път сънуваше един и същи сън. Този път полето изглеждаше по-реално, а виковете -още по-ужасяващи. Оглеждаше се.. опитваше се да открие своите. “Колдър!” Гласът проехтя сякаш от всякъде и едновременно -от никъде. В главата му ли беше? Нямаше време да реши, защото поредната бомба избухна, карайки тялото на мъжа да се присвие, в опит да се предпази от отломките. “Колдър!” По-настойчиво. Враговете настъпваха , използвайки всяко подръчно оръжие, бемилостни и жадни за кръв. “Колдър, тук съм!” Тогава го видя. Най-добрия си приятел, затиснат от огромно парче стомана и камъни. И макар да се опита, не успя да отвърне очи от кръвта, идваща сякаш отвсякъде. “Колдър... Помогни ми!” Нов гръм, по-силен от предишния. Беше твърде близо; всеки звук бе заменен от внезапна тишина. Светът бе престанал да съществува за частица от вечността и Кейдън не можеше да стори нищо, освен да остане замръзнал и вгледан в нищото. А после? Звук, като от счупени стъкла, повтарящ се отново и отново. Като под вода, нищо не изглеждаше същото. Не чуваше писъци, ала ужасът оставаше. Кръвта. Изтръгнатите крайници. Мъртвите най-добри приятели. Огледа се, за да го намери... ала откри очите на мъжа вгледани в тъмното небе. Безжизнени. Всяка искра от тях бе изчезнала. Ни звук, ни стон. Само смъртта витаеше наоколо.

Събуди се с вик. Постепенно стаята придоби очертания, така далечни от онзи кървав Ад. От онова, което трябваше да изтърпи всеки един войник от Армията. Нямаше отломки, а четири стени. Нямаше нападатели, а клони, удрящи се в прозореца. Нямаше жертви, а съборения телефон, който продължаваше да звъни и звъни. Още няколко секунди, докато си спомни кой е. Всички онези малки факти, които се обединяваха в едно име. Кейдън Колдър. На 26. Бивш войник от Армията, прехвърлен в местната полиция. Без семейство. Без приятели. Само пост-травматичен стрес, бутилка бърбън и наследена къща от непознат роднина. Неговият живот, събран в няколко прости изречения.
Пресегна се, вдигайки телефона, за да изключи будилника. Прокара пръсти през клавишите колебливо. Знаеше, че на бързо набиране е номерът на психологът, ала за пореден път се отврати от идеята да допусне някой друг до кошмарите си. И ако в началото трябваше да го прави, за да докаже липсата на появила се лудост, то сега трябваше да продължи, за да остане нормален. Колко още, преди това понятие да изчезне напълно от речника му? Всеки ден се сблъскваше със ситуации, които му напомняха за миналото. Караха го да замръзне за секунда, докато цялото му тяло престане да се бунтува.
Caden Colder
Caden Colder

Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 09.08.2016

Върнете се в началото Go down

Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder| Empty Re: Forgive me for my wrongs, I have just begun. |caden colder|

Писане by Lia Balefire Вто Авг 09, 2016 11:31 pm

Добре дошъл! Забавлявай се Smile
Lia Balefire
Lia Balefire
administrator

Брой мнения : 66
Reputation : 0
Join date : 07.08.2016

https://guardiansoftheworld.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите