Guardians of the world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Annabelle and Katalina
Alex Bolton EmptyНед Дек 25, 2016 7:48 am by annabelle

» Търся си другарче за ГИФ РП
Alex Bolton EmptyСъб Дек 24, 2016 9:22 pm by annabelle

» Търся си...
Alex Bolton EmptyСъб Дек 24, 2016 9:06 pm by Katalina ♥

» Търся си другарче за РП
Alex Bolton EmptyСъб Дек 24, 2016 9:00 pm by Katalina ♥

» Time means nothing to me - I have all the time in the univers
Alex Bolton EmptyСъб Дек 24, 2016 8:43 pm by Lia Balefire

» If you do good, people will accuse you of selfish ulterior motives. Do good anyway.
Alex Bolton EmptyСъб Дек 24, 2016 8:29 pm by Lia Balefire

» Съобщения
Alex Bolton EmptyСъб Дек 24, 2016 8:10 pm by Lia Balefire

» Запазване на лик
Alex Bolton EmptyСъб Дек 24, 2016 7:55 pm by Lia Balefire

» Josh Blake / 20 / Student / Paul Wesley / TAKEN
Alex Bolton EmptyНед Авг 28, 2016 6:53 am by Lia Balefire

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 33, на Съб Окт 02, 2021 1:05 pm

Alex Bolton

2 posters

Go down

Alex Bolton Empty Alex Bolton

Писане by A.Bolton Сря Авг 10, 2016 10:49 pm


Алекс Болтън - 38 - Работещи - Адвокат - Ian Somerhalder


Можем ли да избягаме от болката? Да, но няма да научим нищо. Можем ли да опознаем нещата, без да ги преживеем? Да, но така те никога няма да станат част от нас.
Исках да живея пълноценно. Е, поне до колкото това беше възможно в наши дни; в елементарния свят, в който живеехме. Това, разбира се, не винаги означаваше да живея според првилата и по-често от колкото никога ми се случваше да ги нарушавам. Този свободолюбив дух намираше корените си още в далечното ми детство. Бях най-малкото от четири деца и братята ми бяха натоварени с отговорната задача да удоволетворят амбициите на нашите родители. Към мен очакванията бяха по-ниски или такива изобщо не съществуваха. Затова разполагах с много свободно време, през което можех да харча парите на баща ми. В един момент родителите ми просто се бяха примирили с мисълта, че ще ме издържат до края на живота си, затова бяха безкрайно изненадани, когато в един ден им съобщих, че съм записал право. Не вярваха, че ще завърша. Дори се бяха обзаложили, че ще се откажа преди края на първия семестър. Но подобно нещо така и не се случи. Противно на очакванията, се дипломирах, но дори и това не промени безгрижното ми отношение към живота. Едва ли има по-непоносимо от това вътрешната ти посока на движение да не съвпада с външната... Затова се стремях към хармония. Бях добър в работата си и печелех дори повече от баща ми, който се имаше за много заможен. Но градът бързо ме уморяваше, затова търсех спокойствието си някъде другаде. Наслаждавах се на малките удоволствия, които животът можеше да предложи. Сред колегите ми се носеха слухове, че съм обиколил целия свят, или че дълго време съм бил в амазонската джунгла. Някои бяха верни, а други просто представляваха абсурдния плод на нечие Твърдят, че е ужасно да не знаеш какво искаш.
Но ще ви кажа - няма по-голяма агония от това да знаеш какво точно искаш,
но да знаеш, че каквото и да правиш, няма да го получиш
но да знаеш, че каквото и да правиш, няма да го получиш. Всички вярваха, че съм най-щастливия човек на света и това щеше да е вярно, ако удоволствието можеше да се нарече щастие. Но хората не знаят, че тези, които се усмихват най-много, крият издържливост, която е почти плашеща.
A.Bolton
A.Bolton

Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 09.08.2016

Върнете се в началото Go down

Alex Bolton Empty Re: Alex Bolton

Писане by Lia Balefire Сря Авг 10, 2016 11:27 pm

Добре дошъл! Забавлявай се Smile
Lia Balefire
Lia Balefire
administrator

Брой мнения : 66
Reputation : 0
Join date : 07.08.2016

https://guardiansoftheworld.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите